tepe home yemek masasi 4

Tepe Home Yemek Masası Modelleri 2021

binance refarans

Yemek odası, özellikle yeterli alan bulunduğunda, bir evin en keyifli alanlarından biridir. Akşamları aile yemekleri ya da misafir yemekleri yenir ve bu yemeklere keyifli sohbetlerle eşlik edilir. Yemek odanız yoksa da, salonunuz için mekanın dekorasyonuna uygun şık bir yemek masası tercih edebilir ya da mutfağınızda yerden tasarruf sağlayacak kullanışlı bir yemek masası arıyor olabilirsiniz.

Evin her odası için çeşitli ürün seçenekleri ve mobilya takımları sunan Tepe Home’da; yemek odaları, salon ve mutfak dekorasyonunda kullanabileceğiniz yemek masası modelleri de var. Bu yazıda, Tepe Home’un 2019 koleksiyonunda yer alan ve her bütçeye uygun seçenekler sunan farklı yemek masası modellerini sizler için derledik. Galerimizdeki modellere geçmeden önce, gelin isterseniz bazılarına biraz daha yakından göz atalım…

tepe home yemek masasi

Tepe Home mağazalarında Astoria büyüyebilir yemek masası adıyla satışa sunulan bu masa, hem yemek odaları hem de salon dekorasyonunda kullanabileceğiniz, minimal ve şık bir çizgiye sahip. Kahverengi rengi, sade tasarımı ve açılabilir özelliği ile, özellikle küçük alanlar için de oldukça uygun.

tepe home yemek masasi 2

Tepe Home mağazalarında, hem kullanışlı ve modern hem de klasik ürün gruplarını bir arada bulmak mümkün. Yukarıda gösterdiğimiz modern yemek masasının dışında, seçeneklerinizi biraz daha klasik modellere yönlendirmek isterseniz, Grace yemek masasını tercih edebilirsiniz. Siyah ve altın rengini buluşturan tasarımı ve geniş ve kullanışlı oluşu ile özellikle büyük alanlar için oldukça uygun bir model.

tepe home yemek masasi 3

Klasikler iyi olsa da, modern seçenekler de her zaman göz doldurur. Gri döşemeli sandalyeler ile tamamlanan bu kahverengi yemek masası, Tepe Home mağazalarında Marsilya yemek masası adıyla satışa sunuluyor.

Tepe Home Yemek Masaları

Tepe Home mağazalarında, sayısız yemek masası seçeneği mevcut. Modern, klasik, country ve daha pek çok tarzın yanı sıra, açıldığında büyüyebilen gibi fonksiyonel mobilya seçenekleri de bulmak mümkün. 2019 yılı koleksiyonunda yer verdikleri Tepe Home yemek masası modellerini sizler için araştırdık. Aralarında, her bütçeye uygun seçenekler de var. En yeni tasarımlar, en şık detaylar ve salon, yemek odası ve mutfağınız için tercih edebileceğiniz birbirinden güzel masalar şimdi sizlerle!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir