il 1140xN.3133405717 kzdu

Tezgah Arası Fayans Modelleri 2021

binance refarans

 

 

Tezgah arası fayans modelleri 2021 yılında iç mekanlara renk ve ışıltı verebilen tarzdan oluşmaktadır. Dolap ve tezgah arasında kalan bölümde fayanslarla modern ve şık bir görünüm elde edilmektedir.  Beyaz renk aydınlık etkiye sahip olup tezgah aralarında açık renk tonları tercih edilmelidir. Alanda ki farklı renklerle bütünlük elde edilebilir.

 

Tezgah Arası Fayans Renkleri 2021

 

Tezgah arası fayans renkleri 2021 yılında muhteşem uyumlar oluşturmak için sade ve şık şekilde tasarlanmıştır. Tezgah arasında kaldırım taşı görüntüsünü andıran beyaz fayanslar sık tercih edilmektedir. Duvarda, mutfak tezgah aralarında zemin kaplamasını koruyan görsel etkiyle görünüm yaratan fayansların renkleri düz ve ışıltılı beyaz tonlarından oluşmaktadır. Dolap araları için karo seçenekleri de desenli, cam mozaik şeklinde tercih edilmektedir.

 

Tezgah Arası Mutfak Fayansları 2021 Trendleri

 

Tezgah arası mutfak fayansları 2021 trendleri sade ve şık şekillerden oluşmaktadır.  En iyi fayans seçimleri dolaplarla uyumlu olması için şık şekilde, zarif görsellikte olmalıdır. Cam fayanslar ve mozaik çeşitleri de tezgah arasında en çok tercih edilenlerdendir. Tezgah aralarında lüks, şık, güzel bir görünüm sunan fayanslarda karo seçenekler lekelerin hızlıca çıkarılmasında da etkilidir. Darbeye ve yüke dayanıklı olan modeller seçildiğinde hem zeminde hem tezgah arasında kullanılabilir.

 

Tezgah Arası Fayans Seçimi 2021

 

Tezgah arası fayans seçimi 2021 yılında porselen karolardan yana olmaktadır. Lekelerin çıkmasını sağlayan, seramikten daha dayanıklı, su sızdırmayan fayanslar kolaylıkla çizilmez. Cam karoların tezgah arası modelleri oldukça şık olup temizliği kolay, modern görünümdedir. Mutfaklar için parlak fayanslar her dönem makbul olup leke tutmayan, kolay silinebilir olanlar rağbet görmektedir. Mat mutfak fayansları da ince kontrast oluşturmanın harika bir yoludur diyebiliriz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir