tv-unitesi-modelleri-2019

TV Ünitesi Modelleri 2021

binance refarans

Televizyonlar hayatımıza girikten bu yana yaşantımızın büyük bir parçası haine geldi. Birçoğumuzun televizyonları salonlarda bulunuyor. Bu bağlamda salon dekorasyonu bakımından doğru bir TV ünitesi seçiminin önem taşıdığını söylemek mümkün. Bizde bu yazımıza tamda bu noktayı konu edineceğiz. Yazımızda birbirinden güzel TV ünitesi modelleri arasından kendi tarzınızı bulmanıza yardımcı olacağız. Keyifli okumalar…

Modern TV Ünitesi Modelleri

tv-unitesi-modelleri-2019-modern
Modern Tarz

Modern tasarımlar daha çok sade görünümleriyle ön plana çıkmaktadır. Çok fazla yer kaplamayan bu üniteler oldukça işlevsel ve kullanım kolaylığı sunmaktadır. Evinizde sadeliği arıyorsanız bu üniteler size göre! Beyaz, gri ve siyah renkler başta olmak üzere pek çok renk seçeneğiniz bulunmakta. Görselde gördüğünüz üzere beyaz renk modern bir ünite ile sade ve huzurlu bir görünüm oluşturulmuş…

Ahşap TV Ünitesi Modelleri

tv-unitesi-modelleri-2019-ahsap
Ahşap Tasarım

Ahşabı evin her alanında görmeniz mümkün. Ahşap dekorasyon severler için bu madde son derece can alıcı olacaktır. Ahşabın TV üniteleri ile olan uyumunu dil ile anlatabilmek gerçekten zor. Klasik bir tarz ile modern tarzın harmanlandığı bu tasarımlar salon dekorasyonu açısından müthiş bir parça olabilir!

Retro Tarz TV Üniteleri

tv-unitesi-modelleri-2019-retro
Retro Tarzı

Geçmiş ile olan özlemin yeniden canlanacağı bu TV ünitesi tasarımı ile geçen güzel günleri yeniden hatrılıyoruz. Retro tarz bir salon dekorasyonu düşünüyorsanız bu üniteler sizler için ideal bir seçim olacaktır. Ancak bu ünitelerin kullanış açısından diğerlerine kıyasla biraz daha sınırlı özellikleri bulunmakta. Fakat bu seçim zevk işidir ve tamamen sizin tarzınızı yansıtacaktır.

Alışılmışın Dışına Çıkın: Mermer Tasarım!

tv-unitesi-modelleri-2019-mermer
Mermer Tasarım

Mermer üniteler çoğu kişinin bilmediği ancak harika tasarımlardır. Sıradanlıktan kurtulmak istiyorsanız bu tasarımlara bir göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Led aydınlatmalar ile destekleyeceğiniz bu ünitede de işlevsellik bakımından kişiyi tatmin eder nitelikte.

Renk Seçimini Atlamayın!

tv-unitesi-modelleri-2019-renk-secimi
Siyah Renk

Ünitenizi seçerken renk tercihi atlanmaması gerekli bir noktadır. Seçilecek olan ünitenin rengi salon dekorasyonu ile de uyumlu olmalıdır. Bunun dışında renk seçiminde 2019 trend renklerine de göz atabilirsiniz. Mat siyah ve adaçayı rengi tasarımlar son derece hoş bir karar olabilir!

Sizler için hazırladığımız TV ünitesi modelleri konulu içeriğimizin sonuna geldik. Size en uygun üniteyi seçebilmeniz dileğiyle, hoşçakalın….

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir