037fc2544817daac5046381e8cfaa508

Yatak Yorgan Koymak İçin Gömme Dolap Modelleri

binance refarans

 

 

Yatak yorgan koymak için gömme dolap modelleri dar evlerin kurtarıcısı olmaktadır. Küçük evlerde dar alanları avantajlı şekilde kullanmak için gömme dolap tasarımı yaptırabilirsiniz. Battaniyeler, yastık, yorgan gibi çok fazla yer işgal eden eşyaları saklamak için ahşap malzemeden üretilen dolapları tercih edebilirsiniz. Yüklük modelleri geçmişten bugüne değişen modayla uyumlu hale gelmiştir.  Ceviz, beyaz lake kaplama, mat ve parlak lake dolaplar, mdf lam gibi çeşitli ürünler kullanmaktadır. Yatak odalarında, merdiven altında, derin alanlarda mekanları değerlendirmek için gömme dolaplar tasarlattırabilirsiniz.

 

Yatak Yorgan Koymak İçin Özel Yapım Dolap Modelleri

 

Yatak yorgan koymak için özel yapım dolap modelleri evinizde fazla eşyaları depolayabileceğiniz mobilyalardan olup herkes tarafından tercih edilmektedir. Evlerde yüklük yerleştirecek geniş yerler varsa kaliteli yüklükler büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Yüklüklerin malzemeleri mdf lake, sunta, mdf lame malzemelerden oluşmaktadır. Üretildiği malzemeye göre fiyatı değişiklik gösterir. Çekmece ve dolap sayıları, menteşe, ray gibi ürün kaliteleri de fiyatlara etki etmektedir.  Özel tasarım yüklük yaptırırken ise güncel maliyetlere göre fiyatlar belirlenmektedir.

 

Yatak Yorgan Koymak İçin Yüklük Dolap Modelleri

 

Yatak yorgan koymak için yüklük dolap modelleri derin alanlarınızı doğru şekilde değerlendirmenizi sağlayacaktır. Genel olarak mdf lake ürün metrekare fiyatlarının bin lira civarında olduğunu söyleyebiliriz. Güncel maliyetlere göre fiyatlar artış gösterebilir.

 

Yatak Yorgan Koymak İçin Ahşap Dolap Modelleri

 

Yatak yorgan koymak için ahşap dolap modelleri seçilirken dolapların ölçüleri ve derinlikleri tam ölçülmelidir. Ölçüler verilerek mi yoksa hazır mı dolap yaptırılacağına karar verilerek dolaplar tasarlanmalıdır. Dolapların çekmece sayısı, ray, menteşe yapısı gibi çeşitli özelliklerime bakılarak fiyatlandırma yapılır. Ürünleri inceleyerek sipariş verilmeden öncesinde fiyat alınması gerekir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir