lens perde 3

Yeni Nesil Perde Dekorasyonu

binance refarans

Gelini gösteren duvağı ise, evi de gösteren perdesidir derler. Ev dekorasyonunun vazgeçilmezi olan perde renk renk, desen desen perdeler dekorasyonumuzu tamamlıyor.

Yıllar içerisinde pencerelerin boyutlarının güneş ışığını alabilmek için daha fazla büyüdüklerini görüyoruz. Evlerde pencereler genişledikçe ihtiyaçlara göre perdelerin de değiştiğini görüyoruz.

eski perdeler

Nostalji kokan, dantelli ya da işlemeli perdeler bugün bile meraklıları için çok değerliler.

Ancak değişen şartlar, modern tasarımlı evler perdelerde köklü değişikliklere sebep oldu. Perdelerde kullanılan malzemeler, perdelerin çalışma prensiplerinde değişiklikler yapıldı.

Bir evde perdeler tercih edilirken kullandığınız oda, odanın tarzı, temizliğinin kolay olması gibi pek çok faktör etkilidir. Odanın tasarımı tamamlandıktan sonra perde seçimi yapmak en doğru tercihi yapmanızı sağlayacaktır.

Lens perdeler

lens perde

Tül, fon, güneşlik hepsi bir yerde anlayışı ile satışa sunulan lens perdeler evlerini yenilemek isteyenlerin dikkatini çekiyor. Çok farklı renk çeşitleri ile satışa sunulan lens perdeler pek çok renk tasarıma uyum sağlayabilir. Lens perde 27 farklı renk alternatifi ile satışa sunuluyor.

lens perde 3

 

Lens perdelerin diğer önemli özelliği de perdenizin istediğiniz yerinden, pile aralıklarından camlarınıza ulaşabilir ve camlarınızı açabilir olmanızdır. Perdeye yaklaştığınızda birbirinden ayrı parçalardan oluşan lens perde vagon adı verilen mekanizma ile çalışıyor. Lens perdelerin yanında, iki farklı ayar için kullanılan plastik zincir bulunuyor. Bu zincirlerden biri güneş ışığının yönünü ayarlarken, diğeri lens perdeyi pencerenin iki yanında toplamayı sağlıyor.

lens perde.

Mekanizmalı olan lens perdelerin mekanizmalarından çıkartılarak kolaylıkla temizlenebilen bu perdeler bu özellikleri ile mutfaklar gibi sık kirlenen odalarda rahatlıkla kullanılabiliyor.30 derecede çamaşır makinesinde yıkanabilen bu ürün için özel yıkama torbaları da lens perdenin yanında veriliyor. Lens perdeler için pencerenize uygun tasarım ve renkler konusunda da firmalar yardım hizmeti sunuyorlar.

Zebra perdeler

BAMBU ZEBRA PERDESİ

Zebra perde kullanmayan ev kaldı mı? Getirdiği yeni nesil perde anlayışı ile zebra perdenin bu kadar tercih edilmesi tesadüf olamaz.

Zebra perde ev dekorasyonuna, tül ve güneşlik perdenin aynı mekanizma üzerinde kullanılması rahatlığını sunuyor. Mekanizmanın hareket ettirilmesi ile tül ve güneşlik birbirini takip ediyor.

zebra PERDE

Genişleyen ürün seçenekleri ile öncelikle modern tasarımların gözdesi olan bu perdeler üzerinde kullanılan renk, motif ve klasik ögelerle klasik tasarımlarla da kullanılabiliyor.

Kolay temizlenebilen özelliği özellikle mutfaklarda tercihini kolaylaştırıyor.

Lens ya da zebra perde tercih sizin.

 

 

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir